szívesen macska úr )
jó zűrpapírozást )
Köszönöm Barna úr
Csak jó papírokat veszek , re Nutex:)
De a Nokia jó lesz 20-25% 3 hónapos távlatban....
(a nokiás dobozok már korábban is hiánycikkek voltak:)
No és Philax:)
üdv
L
nem nem az volt
az majd 1 hét múlva lesz
az csak 200e darab
Nem hati. Ugye?
Majd megkeresem a korábbi beírásom pár hete mintha már agyaltam volna átkötéseken, de most nem emlékszem a pontos részletekre.
Ez mi volt?
1.260.000db
kit kötöttek fel? Vmelyik wamzleres apportos vagy Böjthés pakk?
tegnap szépen kivették a 31-et, erre ma visszapakolták....
nagyon nem tudnak mihez kezdeni magukkal, roppant unalmas lehet évekig semmit sem csinálni... 2009 már régen volt, jövőre muszáj lesz vmi nagyot mutyizni mert lassan elfogy a rabolt pénzük...
rég láttam Szekeres elvtársat, és vmi furcsa volt rajta... :)
amúgy meg:
Phylaxia Határidő Kontraktus
2012. december 200
2013. szeptember 27
Összesen 227
De kipihented magad a koalák között, ha ilyeneket bírsz nézni.:-))
Láttam ma Szekeres Imrét a hírekben, aztán rájöttem mi a furcsa rajta.
Kinőtt a haja :)))
Jenő bá ezek szerint az mszp-ben teríti a mr.hair-t :))
ládást vegyen maga macska úr ))
ps: nutexet ne vegyen zűrös!!!
Barna úr
Nokiát kell venni, most ismét.......
no és Pilaxiát sokat:)
azzal az egy szerecsengyerekkel és a többi 10? azzal mi van??
remélem ott lesz a vecsési meccsen, terinéni süt neki welcome rétest , káposztásat gazdagon))
más: microsoft papírt mostanában érdemes lehet nézni, nem ám a tetőn ajánlgatni ügyebár
ne siránkozzál, a szussze is kap pénzt
hogy ki tudja fizetni a gázszámlát ))