Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Microsoft:)

Zotya32 Előzmény: #582455

Nem hati. Ugye?

Majd megkeresem a korábbi beírásom pár hete mintha már agyaltam volna átkötéseken, de most nem emlékszem a pontos részletekre.