Re: Microsoft:) 2012. december 13. 18:09 Zotya32 Előzmény: #582455 Nem hati. Ugye? Majd megkeresem a korábbi beírásom pár hete mintha már agyaltam volna átkötéseken, de most nem emlékszem a pontos részletekre.