Re: nincs cím 2012. december 4. 23:18 macika Előzmény: #579925 15 mrd az éves bevételük ha jól hallottam, de lehet félre néztem de ha 5 akkor is a fosónak ennyi 10000 év alatt se lesz a zürtex is egyre olcsóbb a az oszti rally előtt mehet megint 50 fillérre ))