Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #579925

15 mrd az éves bevételük ha jól hallottam, de lehet félre néztem

de ha 5 akkor is

a fosónak ennyi 10000 év alatt se lesz

a zürtex is egyre olcsóbb a az oszti rally előtt

mehet megint 50 fillérre ))