Re: Microsoft:)
Zotya32 Előzmény: #581678tegnap szépen kivették a 31-et, erre ma visszapakolták....
nagyon nem tudnak mihez kezdeni magukkal, roppant unalmas lehet évekig semmit sem csinálni... 2009 már régen volt, jövőre muszáj lesz vmi nagyot mutyizni mert lassan elfogy a rabolt pénzük...