Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Microsoft:)

Zotya32 Előzmény: #581678

tegnap szépen kivették a 31-et, erre ma visszapakolták....

nagyon nem tudnak mihez kezdeni magukkal, roppant unalmas lehet évekig semmit sem csinálni... 2009 már régen volt, jövőre muszáj lesz vmi nagyot mutyizni mert lassan elfogy a rabolt pénzük...