http://sportgeza.hu/futball/hirek/2012/12/07/az_ftc-ujpest_lehet_az_albert_stadion_bucsumeccse/
a hantásnak is el kellene egy a milcsis darabos nutex 1 ft előtt )
Nem, ez egy forradalmi termék. Nagyon optimista vagyok, J.P.
remélem tp-n tesztelték a tevekúpot, mondjuk úgy egy 2 kilósat:)
te meg a koala tápszert igazán teríthetnéd odaát, s kenguru zsebvitaminnal együtt
te volnál a kis utazó tp )))
nyáron idehaza télen odaát kecsegtetnéd a csajokat )))
nem mondott semmit az ügyben
de afrikába szállítanak, tevekúpot ))
majd hetvegen meghallgatom.
tozsdere valo belepessel kapcsolatban nem tortent kecsegtetes?
toth doktor egeszsege hogy szolgal a fehervari allatkorhazban? megmarta mar egy kigyo? :)
vagy vigyek neki ajandekba redback-et? :))
15 mrd az éves bevételük ha jól hallottam, de lehet félre néztem
de ha 5 akkor is
a fosónak ennyi 10000 év alatt se lesz
a zürtex is egyre olcsóbb a az oszti rally előtt
mehet megint 50 fillérre ))
jaj, egy ujabb kecsegteto cegelemzes lesz, a tozsdei bevezetes elott...????
koala32 a naplódnak
Dr. Móré Attila
az Alpha Befektetési Holding Zrt. elnöke
Gazdasági Rádió, 2012. december 3. 19:00
volt mar mashol, de ide is illik:
mivel nem nevezi meg a cegeket, ugy mint econet-estmedia, humet-nutex, novotrade-genesis-hunmining, vagy phyl, de ennek a neve meg nem valtozott meg...
vén hantás hát kinek kellenek a maga levetett élettársai hollandiában :)