Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#579937 macika Előzmény: #579936

te meg a koala tápszert igazán teríthetnéd odaát, s kenguru zsebvitaminnal együtt

te volnál a kis utazó tp )))

nyáron idehaza télen odaát kecsegtetnéd a csajokat )))

Re: nincs cím

#579934 Zotya32 Előzmény: #579932

majd hetvegen meghallgatom.

tozsdere valo belepessel kapcsolatban nem tortent kecsegtetes?

toth doktor egeszsege hogy szolgal a fehervari allatkorhazban? megmarta mar egy kigyo? :)

vagy vigyek neki ajandekba redback-et? :))

Re: nincs cím

#579932 macika Előzmény: #579925

15 mrd az éves bevételük ha jól hallottam, de lehet félre néztem

de ha 5 akkor is

a fosónak ennyi 10000 év alatt se lesz

a zürtex is egyre olcsóbb a az oszti rally előtt

mehet megint 50 fillérre ))

Re: nincs cím

#579479 Keg Jenő Előzmény: #579145

Hollandiába viszek feleség jelölteket, onnan meg focistákat; edzőket, ingatlan befektetőket plázákba.

Hajrá Újpest, hajrá nutex! :-)