Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Keg Jenő Előzmény: #579145

Hollandiába viszek feleség jelölteket, onnan meg focistákat; edzőket, ingatlan befektetőket plázákba.

Hajrá Újpest, hajrá nutex! :-)