Re: nincs cím 2012. december 3. 12:29 Keg Jenő Előzmény: #579145 Hollandiába viszek feleség jelölteket, onnan meg focistákat; edzőket, ingatlan befektetőket plázákba. Hajrá Újpest, hajrá nutex! :-)