Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1212

Re: nincs cím

#565315 Waszeitung Előzmény: #565305

Vkik már megint tudnak vmit...iműdom mikor vmelyik papír ilyen önálló életet kezd élni,és az az egy miatt teljesen szembe tudunk menni a szentimenttel.

Re: nincs cím

#565309 BudFox Előzmény: #565232

USA -kok már nagyon esnek, mi meg napi maximumon ? ezen sűrgősen változtani kell :D

Re: nincs cím

#565305 Fornit Előzmény: #565247

Sajnos ma az általad felvázolt emelkedős program van műsoron, a mol főszereplésével.

Re: nincs cím

#565235 Fornit Előzmény: #565232

Múlt hó 3. péntekén napi min. re kötötték a hatit. :))

Most is kieggyeznék egy ilyennel :)

Re: nincs cím

#565232 Waszeitung Előzmény: #565202

Bakker hogy lehettem ilyen ökör hogy nem vettem figyelembe hogy 3. péntek van,ilyenkor mindig tuti az emelkedés,ma sem maradt el..múlt hóban is bejött.

...na,valahogy eddig gon…

#565202 Borska

...na,valahogy eddig gondoltam ezt a pünkösdi királyságot

viszatérhetünk a helyes irányba

Re: nincs cím

#565145 BudFox Előzmény: #565127

az ingyen pénz hajtja felfelé a héliumos lufit :-))) most látszik csak igazán hogy a nagy részvényeinek hány százalékban tulajdonolják azok akikknek "nem kellett megdolgozniuk a pénzért".

azért lássuk be...túl optimista még mindig minden.

Re: nincs cím

#565138 Csilla76 Előzmény: #565127

olyan gyorsak, hogy a netem nem tudja őket követni... ez szerintem már kaszinónak is rossz..nem izgalmas, hanem idegesítő..aki tudja ezt trédelni..és nem bennfentes, az nagyon ügyes.

Re: nincs cím

#565135 Frontin Előzmény: #565127

Szerintem bux-ot felviszik 19050-100 közé, hatit meg 200-250 közé. Utána meglátjuk mit akarnak, tovább felfelé, vagy indul az újabb löket lefelé.

Re: nincs cím

#565124 Frontin Előzmény: #565114

Ez a c nagyon szivatós tud lenni, a min. cél elvárást elvileg hozta is (800-at elérte), de ha úgy akarja akkor akár még további 600 pont is benne lehet, akkor sem történne semmi különös. Hamarosan eldől (a korrekció nagyságától függően)mennyire erős ez a bika. Nekem még mindig az a rajzon látható 400-600 közötti zóna tetszene a legjobban.

határidő kifutás van. ..…

#565120 Csilla76

határidő kifutás van. ...meg az apa kezdődik műsor.

plusz én mégmindig sejte…

#564929 Borska

plusz én mégmindig sejtek egy csavar MOL ügyben is ,oda tesznek valami batyut nekik is ,nem létezik hogy azt a céget békénhagynák,MOL is lejön 17k magasságába (szerintem)