Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #565202Bakker hogy lehettem ilyen ökör hogy nem vettem figyelembe hogy 3. péntek van,ilyenkor mindig tuti az emelkedés,ma sem maradt el..múlt hóban is bejött.
Bakker hogy lehettem ilyen ökör hogy nem vettem figyelembe hogy 3. péntek van,ilyenkor mindig tuti az emelkedés,ma sem maradt el..múlt hóban is bejött.