Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #565202

Bakker hogy lehettem ilyen ökör hogy nem vettem figyelembe hogy 3. péntek van,ilyenkor mindig tuti az emelkedés,ma sem maradt el..múlt hóban is bejött.