Shortban, feljött értem.
.....na, mikor esünk mááár? :))
Lehet nem kellett volna kiállni, de az amik úgy nekiindultak... Már nem látszok a könyvben. OTP meg látogatást tesz a napi aljánál.
200 pontot nem neveznék jelenleg szűknek..kinn mi ez a qva nagy hepi?
leültem a gép elé és..nekem is pont bekötött a shortom
de lehet felhúzzák 350ig..
Réssel fel akarjuk majd megugrani azért tartják a bétet?
Majd Rg-vel is rá lehet segíteni,gondolom azért kell most így lenn tartani..
Promt is kezd tetőhöz 19110 érkezni...
most adhatsz rá megint...
munkanélküliségi adat meg elvileg rossz lett, mégse zavarja őket...hát igen, ez az ingyen pénz hatása még.
Oti sikeresen lefordult ellenállásról,most akkor legyen ugyanez a műsor Mollynál is...
hír lentebb: 13:19
Egyelőre ismeretlen médiakampányt indít a Miniszterelnökség
mfor.hu eléggé ott van, ha ezt tudja:-)- na de akkor is..ilyen címet:-D
Nagy korit nem csaptunk,ez elszállósnak tűnik..
Délutáni ekb ülés miatt vajon elszállunk?
Daxra már mondtak 10e feletti értéket is,annyi pénzt nyomnak hogy akár meg is lehet...reálgazdaság meg lexarva.
Kt is 200 pont lett a reggeli 80-ból...
az elreppenés borítékolható..hiszen nincs semmi erő az eladókban jó ideje...
egy hónapja bactat egy bróker a 7600-as dax-al, de mivel nem értek hozzá
meg pénzem sincs a tőzsdére ezért sz@rtam bele.
hát lehet igaza lesz
a hatira 20K környékét mondott..de minél régebben nézegetem, ahhoz meg aztán anál inkább nemkonyítok
Meglehet...Molly átvette a stafétabotot.
sok adat lesz ma elötte rendszerint lemennek piacok..utána elreppennek..persze ha jók