Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: ds

#559632 Fornit Előzmény: #559631

Lehet nem kellett volna kiállni, de az amik úgy nekiindultak... Már nem látszok a könyvben. OTP meg látogatást tesz a napi aljánál.

Re: nincs cím

#559629 Ibiza Előzmény: #559601

leültem a gép elé és..nekem is pont bekötött a shortom

de lehet felhúzzák 350ig..

Re: ds

#559625 Waszeitung Előzmény: #559613

Réssel fel akarjuk majd megugrani azért tartják a bétet?

Majd Rg-vel is rá lehet segíteni,gondolom azért kell most így lenn tartani..

Re: nincs cím

#559601 BudFox Előzmény: #559534

most adhatsz rá megint...

munkanélküliségi adat meg elvileg rossz lett, mégse zavarja őket...hát igen, ez az ingyen pénz hatása még.

ds

#559600 Waszeitung

Oti sikeresen lefordult ellenállásról,most akkor legyen ugyanez a műsor Mollynál is...

ez jó

#559596 Csilla76

hír lentebb: 13:19

Egyelőre ismeretlen médiakampányt indít a Miniszterelnökség

mfor.hu eléggé ott van, ha ezt tudja:-)- na de akkor is..ilyen címet:-D

Re: elreppenés

#559551 Waszeitung Előzmény: #559546

Daxra már mondtak 10e feletti értéket is,annyi pénzt nyomnak hogy akár meg is lehet...reálgazdaság meg lexarva.

Kt is 200 pont lett a reggeli 80-ból...

elreppenés

#559546 szotyi

az elreppenés borítékolható..hiszen nincs semmi erő az eladókban jó ideje...

egy hónapja bactat egy bróker a 7600-as dax-al, de mivel nem értek hozzá

meg pénzem sincs a tőzsdére ezért sz@rtam bele.

hát lehet igaza lesz

a hatira 20K környékét mondott..de minél régebben nézegetem, ahhoz meg aztán anál inkább nemkonyítok

Re: nincs cím

#559534 Ibiza Előzmény: #559510

sok adat lesz ma elötte rendszerint lemennek piacok..utána elreppennek..persze ha jók