elreppenés
szotyiaz elreppenés borítékolható..hiszen nincs semmi erő az eladókban jó ideje...
egy hónapja bactat egy bróker a 7600-as dax-al, de mivel nem értek hozzá
meg pénzem sincs a tőzsdére ezért sz@rtam bele.
hát lehet igaza lesz
a hatira 20K környékét mondott..de minél régebben nézegetem, ahhoz meg aztán anál inkább nemkonyítok