Regisztráció Elfelejtett jelszó

elreppenés

szotyi

az elreppenés borítékolható..hiszen nincs semmi erő az eladókban jó ideje...

egy hónapja bactat egy bróker a 7600-as dax-al, de mivel nem értek hozzá

meg pénzem sincs a tőzsdére ezért sz@rtam bele.

hát lehet igaza lesz

a hatira 20K környékét mondott..de minél régebben nézegetem, ahhoz meg aztán anál inkább nemkonyítok