Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: jh

#555374 BudFox Előzmény: #555230

Igen....csak oda kell szólnom telefonon és addig húzzák fel nekem a központból ameddig csak óhajtom :DDD hogy jól ráadhassak :-)))

akkor ezt benéztem....nem volt 500, csak 349...most már rémlik valami :_)

Re: jh

#555371 Frontin Előzmény: #555345

Otp-ben lassan indulhatna egy kis mozgás, 15' grafin nézve már nagyon be van szűkülve.

Re: jh

#555342 Frontin Előzmény: #555319

Bux esetén most dől el mit akar nagyon rövid távon. Amennyiben átvisszük fölfelé ezt a 650-es szintet, akkor visszakapaszkodhatunk 800 környékére v. picivel fölé egy Mol-hoz hasonló ékelődésen belül, mielőtt újabb lokális aljat ütnénk mint az éken belüli 5. hullám, amennyiben viszont lekanyarodunk innen, akkor még ma v. holnap meglehet egy újabb lokális alj.

Re: jh

#555247 Borska Előzmény: #555230

akkor csináljunk Bud égisze alatt egy flottát,mint a telefonosok :) oszt hátha csurran csöppen :):):)

Re: jh

#555198 BudFox Előzmény: #555176

szóval 18.600 ..már szépen elindult annak irányába.....ma jönnek megint adatok, azok is megmozgathatják.

de azért 3 nap alatt elült ez az örömittasság is ami a QE3 bejelentése után volt.

kezdenek tehát kijózanodni a piacot. mi is. 19.500 ról estünk már 700 pontot, ami kb. 3 %

Re: jh

#555176 Borska Előzmény: #555168

én speciel két lépcsőben várom lefelé,tegnapi hati képemen bejelöltem az első olyan 18600környéke a második kiszálló meg jóval lejjebb.... csatorna aljon lenne,de elég komplex a dolog,többváltozós,mert ha izomból adják,inkább kisérném stoppal lefelé, ha meg fordul,lehet nulla elött pici profittal is kiszálnék,kül és belpolitika függő,legalább is nálam

Re: jh

#555168 BudFox Előzmény: #554869

már 190 pont nyerő van ezen a short pakkomon is....előtte a longot adtam el 270 pontos nyerővel....szóval szépen haladunk....

nemrég teljesült még egy short pakkom....szóval ismét full a csomag.

ti hova várjátok lefele ?

na ha most fordulnánk ak…

#555157 Borska

na ha most fordulnánk akkor meglenne a kellő lendület az 550-560as napi támasz töréséhez,ha pedig csak visszateszteli és pattincs akkor simán jöhet a fel verzió,és Tigris fölfelé is kicsipi a jussát :) de remélem inkább lefelé stoppolódik nullán és szakadunk végre egy embereset,mert ez eddig semmi,egy nagy semmi

grat a nyerőhöz,sebészi precizitásról tanuskodik