Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: jh

BudFox Előzmény: #555176

szóval 18.600 ..már szépen elindult annak irányába.....ma jönnek megint adatok, azok is megmozgathatják.

de azért 3 nap alatt elült ez az örömittasság is ami a QE3 bejelentése után volt.

kezdenek tehát kijózanodni a piacot. mi is. 19.500 ról estünk már 700 pontot, ami kb. 3 %