Re: jh
BudFox Előzmény: #555176szóval 18.600 ..már szépen elindult annak irányába.....ma jönnek megint adatok, azok is megmozgathatják.
de azért 3 nap alatt elült ez az örömittasság is ami a QE3 bejelentése után volt.
kezdenek tehát kijózanodni a piacot. mi is. 19.500 ról estünk már 700 pontot, ami kb. 3 %