Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jh

Borska Előzmény: #555168

én speciel két lépcsőben várom lefelé,tegnapi hati képemen bejelöltem az első olyan 18600környéke a második kiszálló meg jóval lejjebb.... csatorna aljon lenne,de elég komplex a dolog,többváltozós,mert ha izomból adják,inkább kisérném stoppal lefelé, ha meg fordul,lehet nulla elött pici profittal is kiszálnék,kül és belpolitika függő,legalább is nálam