bud küldtem privit
nem lesz doji, maxra kötik, hogy sírjanak hétvégén.... Nekem tetszik, húzzák csak :)
tipikus irreális szint ütések rsik napos 73,4h 81,1h 87 kint.....a kutya póráz kicsit elment,de visszajön idővel:)
sztem ma egy napi doji lesz kint,hétfőn meg réssel le induló
Köszönöm,kár hogy előtte fordítva ültem a bicón...de egy két sört ma még megiszok! :D
Nem bánnám ha lenne értelme ennek a 300 feletti shortnak..
nekem is az az érzésem...de brutál módon emelkedik minden....őrület....
Az gyönyörű trade volt, grat szép fogás, pár sör gondolom futja azért belőle! ;-)
Tegnapi 600 alatti longjaimat eladtam 300 felett...sok ez nekem már!
És adtam is rá,meglássuk mi lesz ebből 7főre...
Újabb shortpakk nyílt, ennyi elég is lesz szerintem, most már kivárás..
Nézem azt is. Elcikkcakkozhat a sárga vonalon egy darabig, ha akar:)
Molly brutális...de mire is?
Rg-t pedig leütötték egy ezressel....nagy taps mindkettőnek! :D
NA most meg mi van ? eddig akarnak ezek felfelé menni amíg el nem fogy a pénz ?...:D őröltek ezek...indexek a maximumon és bejelentik a pénznyomtatást....mi lesz ha korrekció lesz ? :-)
nézd a rsi-t ,..mire a macd észreveszi a jövőhwti réssel le indulást..cumi
A hati mindenesetre mutatja melyiket veszik komolyabban. :-)
Nem tudom melyik a nagyobb hülye:
Molly a közel +6% ával vagy Rg a függőlegesen lefelével...
Csak írnod kellett, máris ment 50 pontot:)