Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #552791Tegnapi 600 alatti longjaimat eladtam 300 felett...sok ez nekem már!
És adtam is rá,meglássuk mi lesz ebből 7főre...
Tegnapi 600 alatti longjaimat eladtam 300 felett...sok ez nekem már!
És adtam is rá,meglássuk mi lesz ebből 7főre...