Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#552805 big-ebuy Előzmény: #552797

tipikus irreális szint ütések rsik napos 73,4h 81,1h 87 kint.....a kutya póráz kicsit elment,de visszajön idővel:)

sztem ma egy napi doji l…

#552801 big-ebuy

sztem ma egy napi doji lesz kint,hétfőn meg réssel le induló

Re: nincs cím

#552798 Waszeitung Előzmény: #552796

Köszönöm,kár hogy előtte fordítva ültem a bicón...de egy két sört ma még megiszok! :D

Nem bánnám ha lenne értelme ennek a 300 feletti shortnak..

Re: nincs cím

#552796 Frontin Előzmény: #552793

Az gyönyörű trade volt, grat szép fogás, pár sör gondolom futja azért belőle! ;-)

Re: nincs cím

#552793 Waszeitung Előzmény: #552791

Tegnapi 600 alatti longjaimat eladtam 300 felett...sok ez nekem már!

És adtam is rá,meglássuk mi lesz ebből 7főre...

Re: nincs cím

#552781 Waszeitung Előzmény: #552770

Molly brutális...de mire is?

Rg-t pedig leütötték egy ezressel....nagy taps mindkettőnek! :D

Re: nincs cím

#552780 BudFox Előzmény: #552771

NA most meg mi van ? eddig akarnak ezek felfelé menni amíg el nem fogy a pénz ?...:D őröltek ezek...indexek a maximumon és bejelentik a pénznyomtatást....mi lesz ha korrekció lesz ? :-)

Re: nincs cím

#552769 Waszeitung Előzmény: #552765

Nem tudom melyik a nagyobb hülye:

Molly a közel +6% ával vagy Rg a függőlegesen lefelével...