Szerintem megyünk még lejjebb, ha nem ma akkor holnap.
Szerintem megyünk még lejjebb, ha nem ma akkor holnap.
Meglepne ha utalás szintjén kívül szóbakerülne a Q3 , tőzsdeindexek alapján semmi ok rá,gazdasága pedig azt mondják hogy folyamatosan javul! :D És ugye ha kettő nem segített a gazdaságon csak a tőzsdén akkor max ath lehetne a cél vele...
a téves shortok zárva 800-as átlag 552-560 között..
maradt még 500as meg 830asból valamennyi..
záróra tartogatom
én is nyomtam egy frissítést a stooq -on....azthittem csak elakadt valahol :D
máskor már ilyenkor mindig öröm mámorban szoktak úszni a piacok USA -ban...ha BÖrni este beszélt..mert úgyis tudták hogy minden áron felfelé fogja beszélni a piacokat...
most is biztos hogy felfelé akarja beszélni a piacokat....csak a piac reakciója kérdéses....
én rosszul látom? semmi reakció az adatokra. ..tényleg semmi:-DDD
én nem nyilatkozom most...a jó ég tudja hogy merre fog menni a piac este.... remélem nem fogok bukni ezen..
Most nézem, azért 14.30-kor is lesznek fontos adatok, ma izgi nap lesz...
Persze lehet, szar adatok lesznek, és elmegyünk felfelé, mert akkor biztosan lesz qe3. :D
fél hétkor bejelentés, 8-kor bejelentés, 1/4 9-kor duma.
qe3-ban én sem hiszek, de akkor meg, ha nem lesz, esést várok, mert az adatok meg szarok, és különben is azt árazta a piac. Aztán ha lesz qe3, de a duma azt mondja, azért kellett, mert nagy szarban vagyunk, akkor is esést várok.
Nekem vannak dax pozijaim, persze előre beírva minden nyitás-zárás, de volt már olyan, hogy megszívatott. Mondjuk adni akartam 7 280-on, venni meg 7 220-on, és egyszerre kötött a kettő, nem nyertem egy fillért sem :D
Csapkodást mindenképpen várok, sőt ...
De azon is elgondolkoztam, milyen jól működnek a dolgok. A bejelentést tudják egy csomóan, mégsem látszik előre a piacon. Ez nálunk elképzelhetetlen lenne.
az esti bejelentéseket illetően,detto ezt várom ,ahogy irtad
a lecsengés után érdemes lesz dollár indexet figyelni,adhat némi iránymutatást
Ma este: zirp marad, qe3 nem lesz bejelentve, viszont a lehetőség lebegtetése (mint eddig) valószínű. Semmi extra vsz.
Egy kevés 390-es matávval asszem nyugodtan fogok aludni :)
Tyű, most néztem, ma izgalmas esténk lesz. Ti mertek poziban maradni?
Tegnap én a promtra mondtam azt az értéket, ma meg már a hati is megcsinálta. :-)
Ma egyébként én 400-at mondtam következő szintnek, ez is meg van már, csak sajnos itt nem Nostradamust vagy kit kell játszani, hanem pénzt is kéne keresni vele. Persze ez azért nem üveggömb kategória, pusztán Ta.