Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #552056

Ma este: zirp marad, qe3 nem lesz bejelentve, viszont a lehetőség lebegtetése (mint eddig) valószínű. Semmi extra vsz.

Egy kevés 390-es matávval asszem nyugodtan fogok aludni :)