Re: nincs cím 2012. szeptember 13. 13:07 Fornit Előzmény: #552056 Ma este: zirp marad, qe3 nem lesz bejelentve, viszont a lehetőség lebegtetése (mint eddig) valószínű. Semmi extra vsz. Egy kevés 390-es matávval asszem nyugodtan fogok aludni :)