Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #552067fél hétkor bejelentés, 8-kor bejelentés, 1/4 9-kor duma.
qe3-ban én sem hiszek, de akkor meg, ha nem lesz, esést várok, mert az adatok meg szarok, és különben is azt árazta a piac. Aztán ha lesz qe3, de a duma azt mondja, azért kellett, mert nagy szarban vagyunk, akkor is esést várok.
Nekem vannak dax pozijaim, persze előre beírva minden nyitás-zárás, de volt már olyan, hogy megszívatott. Mondjuk adni akartam 7 280-on, venni meg 7 220-on, és egyszerre kötött a kettő, nem nyertem egy fillért sem :D
Csapkodást mindenképpen várok, sőt ...
De azon is elgondolkoztam, milyen jól működnek a dolgok. A bejelentést tudják egy csomóan, mégsem látszik előre a piacon. Ez nálunk elképzelhetetlen lenne.