Re: fd 2012. szeptember 13. 11:58 Frontin Előzmény: #551957 Én a kevés lehetőségről beszéltem, és pont emiatt sokan a partvonalon maradunk akarva/akaratlan. Közben látom a 400-as szint meg is van...