Az arany elég régóta csak oldalaz:
http://www.tozsdearnyek.hu/index.php?lng=hu&pg=m1&id=arany_uncia_devizanemenkent_1
Az arany elég régóta csak oldalaz:
http://www.tozsdearnyek.hu/index.php?lng=hu&pg=m1&id=arany_uncia_devizanemenkent_1
igy sem tudják eladni..mármint a valódit.. származékokkal cibálják felfelé..lufi..
usa hüjíti őket "eszközöket" vásárolnak..de nem aranyat..nem ostobák drágán venni..meg a speki is viszi..hátha tényleg aranyfedezetű lenne dollár..ja..van egy nagy ajtó usában azt mutogatják..na ott van mögötte egy raklappal..élő ember nem látta..
toszott felszagolni 1800 fölé
Na, megy az olaj után?
kiszálltam tegnap arany shortból TS20..fordultam párat.. nem a legjobb de kerestem..
figyeljetek a kifutási időkre a certiknél..
gyanakodtam erre az örömködésre..harmadoltam a pakkom.. betegek..
Akkor veszek..))
shortot kis bukóban (szinte napi aljon zártam)
Női megérzés.
Most újabb nyitva...
:))
de nem akarja...még az 1700-at sem
sima hétcázzz,,
hát azon hülyére keresném magam... :)
700 alá esélyes...
igen..én nem hiszek benne..
http://www.portfolio.hu/gazdasag/goldman_50_feletti_az_eselye_hogy_a_fed_lepni_fog.172510.html
ilyen hírek miatt megy.. azt gondolják eszközvásárlás az aranyvásárlás is lesz..elég egy nyilatkozat nem vesznek aranyat..ennyiért miért vennének.. 1550nél ráérnek..és utólag bejelentik..
persze hacsak nem valakiét kell megvenni..
Na-na, most jön a NAGY VACILLÁLÁS 1760-1800 között, ahol egy negyon massziv ellenállási zónája van.
még short?
Innen megy feljebb 1900-ig vagy előtte még beesik?
még mindig úgy gondolod?
Mert korrekciónak durva lenne.. :)
http://stooq.com/q/?s=xauusd&c=1m&t=l&a=lg&b=0
ja mindezt 100 ponttal lejjebb beszélgettük..
még rávettem a zárás elött ..elég sok van..meglátjuk..
Jó lesz az....1780 is biztos, szerintem, ha nem jön margin emelés...)))ami szokott....