Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#559715 Ibiza Előzmény: #559694

igy sem tudják eladni..mármint a valódit.. származékokkal cibálják felfelé..lufi..

usa hüjíti őket "eszközöket" vásárolnak..de nem aranyat..nem ostobák drágán venni..meg a speki is viszi..hátha tényleg aranyfedezetű lenne dollár..ja..van egy nagy ajtó usában azt mutogatják..na ott van mögötte egy raklappal..élő ember nem látta..

Re: nincs cím

#555670 Ibiza Előzmény: #553660

kiszálltam tegnap arany shortból TS20..fordultam párat.. nem a legjobb de kerestem..

figyeljetek a kifutási időkre a certiknél..

erste ügyeskedik..nem vá…

#553660 Ibiza

erste ügyeskedik..nem változik TS20 ajánlati könyve..

gyanakodtam erre az öröm…

#552450 Ibiza

gyanakodtam erre az örömködésre..harmadoltam a pakkom.. betegek..

Re: fizikai arany

#552305 Amatoregy Előzmény: #546459

shortot kis bukóban (szinte napi aljon zártam)

Női megérzés.

Most újabb nyitva...

Re: nincs cím

#550012 TrendMan Előzmény: #550007

Na-na, most jön a NAGY VACILLÁLÁS 1760-1800 között, ahol egy negyon massziv ellenállási zónája van.