Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: nincs cím

#504180 Sly-- Előzmény: #504153

De miért most oszti előtt? Nem lett volna nekik is jobb felvenni az osztit?

Ezeket sose értettem...:-)

Re: nincs cím

#504153 macika Előzmény: #504152

C pakolássza- ta be a sok ezres tételeket 520-nál

fene tudja mennyi lehet még neki

Re: nincs cím

#504067 gilgalad Előzmény: #503932

Én is felhatalmaztam magam ANY részvények vásárlására, csak az a baj hogy pár héttel korábban történ mindez, így karbantartásra már nem futja :-)

Re: nincs cím

#503932 Sly-- Előzmény: #503622

Megszavazta a Nyomda közgyűlés az osztalékot

2012. április 20. | 14:18

Az Állami Nyomda részvényesei a mai közgyűlésen megszavazták a 43 Ft-os osztalékjavaslatot, és elfogadták a 2011-es üzleti beszámolót, illetve ismét felhatalmazták az Igazgatóságot 20%-ig saját részvények vételére.

Az Állami Nyomda mai rendes évi közgyűlése jóváhagyta a 17,1 milliárd Ft konszolidált nettó árbevételt, illetve 623 millió Ft konszolidált mérleg szerinti eredményt tartalmazó 2011. évi üzleti beszámolót, valamint a Felügyelő Bizottság és a Könyvvizsgáló jelentését.

A közgyűlés támogatta az Igazgatóság 43 Ft-os osztalékjavaslatát, így a Nyomda a 2011-es teljes eredményét a részvényesei között szétosztja. Az osztalékfizetés időpontja 2012. május 15.

A Közgyűlés egyhangúan támogatta a saját részvényvásárlással kapcsolatos felhatalmazás meghosszabbítását. Ennek értelmében az Igazgatóságnak az árfolyam esetleges karbantartása és az opciós program érdekében a jegyzett tőke maximum 20%-ig van joga saját részvényeket vásárolni.

Re: nincs cím

#503092 Koffein Előzmény: #503051

530tól lefele vásárolom, már van egy adag belőle, de ahogy elnézem, itt kezd tanyát verni és innét fog fordulni, már ha le nem fordul 500alá.

Re: nincs cím

#503076 zeeh_ Előzmény: #503048

Lesz, tavaly is volt, vágás előtt kb. 3 héttel kezdett emelkedni.

Remélem, ezzel nem szívom be, mint a telkóval. Vettem több részletben, erre leküldték 550-re. :-/ Persze ez köszönhető részben az IMF huzavonának is.

Re: nincs cím

#503051 pepe01 Előzmény: #503048

Én is ezt várom, bár ilyen forgalom mellett nehéz lesz előre beállított vételekkel beszállni.

A kérdés adott, hogy les…

#503048 Koffein

A kérdés adott, hogy lesz-e itten osztalék rali? Mert itt mindent látni, csak örömódát nem, hogy

2nap múlva megszavazhatják a 43 ft-os osztalékot... ha jól számolom a mai záró alapján 8,1%os hozamnak felel meg...

Re: nincs cím

#493793 pepe01 Előzmény: #493774

Majd kicsit megrángatjuk és Te leszel az egyik speka, aki tovább húzza majd.

Ez 1szer már bejött tavaly a Zwackban:D