Hozzászólás
KoffeinA kérdés adott, hogy lesz-e itten osztalék rali? Mert itt mindent látni, csak örömódát nem, hogy
2nap múlva megszavazhatják a 43 ft-os osztalékot... ha jól számolom a mai záró alapján 8,1%os hozamnak felel meg...
A kérdés adott, hogy lesz-e itten osztalék rali? Mert itt mindent látni, csak örömódát nem, hogy
2nap múlva megszavazhatják a 43 ft-os osztalékot... ha jól számolom a mai záró alapján 8,1%os hozamnak felel meg...