Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#498206 zeeh_ Előzmény: #497976

Holnap megint szét fogják önteni, utolsó nap a menekülésre,mielőtt jön a közel 13 millió új papír és a szállítók is kezdhetik az öntést.

Re: nincs cím

#498016 Kissherceg Előzmény: #497995

internal server error bankszámlájára :))

Egyébként gyász, hogy ez is idáig süllyed... kész phyl lesz.

Re: nincs cím

#497509 zeeh_ Előzmény: #497505

Nem hiszem. Múlt héten vagy mikor jött ki a hír, hogy az extra hígítás miatt 5% alá kerülnek, de az is látszott a tulajdonrészből, hogy ezek az idióták egy darabot nem adtak el belőle... Megvan minden, amit megörököltek. Töketlenkedéssel elesett az állam alsóhangon is több tízmillió forinttól, de szerintem meg lehet kockáztatni a min. 100 misit is. Bőven lett volna idejük apránként is adogatni.

Re: nincs cím

#497505 kosami Előzmény: #497488

Nem lehet hogy az állam dobálja a ( MANYUP örökségét) csomagjait?

Kezdődött az E-Star-majd Est Media- ma pedig Egis.

Re: nincs cím

#497488 zeeh_ Előzmény: #497485

Grátisz az lenne,ha még a Szigetet is buknák jövő héten és vinné az Unicredit,de Q4-et még mindig nem merik kitenni.

Ez lesz csütörtökig. Aki…

#497485 zeeh_

Ez lesz csütörtökig. Aki tudja még menekül, hétfőtől a hónapok óta pénzükre váró szállítók indíthatják az igazi mókát.

Lesz itt megint névérték trükk szvsz max. 1 éven belül.

Re: nincs cím

#496450 zeeh_ Előzmény: #496447

Akkor bocs, rosszul emlékeztem, majd elolvasom a közleményt megint.

Ez esetben kaptak egy kis időt az Est rajongók.

Q4 biztos nagyon jó lehet, ha április 2-ig nem merték kirakni... :)

Re: nincs cím

#496447 Zotya32 Előzmény: #496443

6-a tőzsdei szünnap lesz, így csak 10-én indulhat a kereskedés az új papírokkal. :)