Hozzászólás
zeeh_Még 4 nap és érkezik a manna (~13 millió db új papír).
Szerintem "véletlenül" csütörtökön zárás után vagy pénteken nyitás előtt jönni fog valami látszólag jó hír is, hogy tudjanak tömni.
15-én lejáró Totya bank hitelre tippelek, de majd meglátjuk, bejön-e a tipp.