Re: nincs cím 2012. április 2. 8:33 zeeh_ Előzmény: #496447 Akkor bocs, rosszul emlékeztem, majd elolvasom a közleményt megint. Ez esetben kaptak egy kis időt az Est rajongók. Q4 biztos nagyon jó lehet, ha április 2-ig nem merték kirakni... :)