Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #497485

Grátisz az lenne,ha még a Szigetet is buknák jövő héten és vinné az Unicredit,de Q4-et még mindig nem merik kitenni.