Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#489406 Primo Előzmény: #489400

Ez így van!A baj az,hogy a kirúgások után sem változott a helyzet.Tehát a fejétől bűzlik a hal.

Re: nincs cím

#489403 Bendeguz Előzmény: #489399

Nálam a fehér garbó még nem jelentett automatikus hitelvesztést. Bíztam a cégben, hogy amit mondanak, az úgy lesz, sikerre viszik ezt az ígéretes vállalkozást. Elbsztam... :(

Re: nincs cím

#489400 hAliG Előzmény: #489393

Persze utólag könnyű megmondani (ezt nem Neked mondom csak a hozzászólásod kapcsán írom), hogy az árfolyam kit igazolt.

De a sok félrevezető információ, amit a cég kiadott, azért mondjuk meg jól átbaszta azokat a kisbüfiket, akik hittek még a cégben! Folyamatosan olyan képet festettek, hogy a helyzet magaslatán állnak, tárgyalnak, hitelek lesznek stb.

Re: nincs cím

#489399 Arsene Lupin Előzmény: #489387

Ugyanezt a bunyót végigcsináltam a Phylnél is. Még ment is a fikázás a közgyűlési napirendi pont miatt.

Re: nincs cím

#489393 Primo Előzmény: #489384

Itt az árfolyam igazolta azokat akik még az elején szóltak.Sajnos a stílus mindegyiknél bántó volt,ezért dacból nem dobtuk páran szvsz.

Re: nincs cím

#489387 Bendeguz Előzmény: #489384

Illuzio nem válaszolt a kérdésemre, de ugyanúgy érvényes Önre is. Miért képzeli bárki is, hogy névtelenül, arctalanul, minden előzmény nélkül ideállít egy topicba és benyög egy harmad célárat, meg nemzethalált és várja, hogy CSAK NEKI elhiggyük, mert ő CSAK JÓT akar?

Re: nincs cím

#489386 hAliG Előzmény: #489380

Elképzelhető..

Én már azt is mögé látom, hogy sima bosszú is lehet (amely bosszúban természetesen van kockázat).

Pl. valaki rászánt röpke 200millió Ft-ot, a legelső likvidálásoknál vett 25.000db rv-t, és azóta folyamatosan ezt önti, majd az eldobálóktól mindig visszavesz egyre nagyobb pakkot, amit újra beönt.. és így tovább :)

Re: nincs cím

#489384 Arsene Lupin Előzmény: #489380

Már az elején is igazam volt. Figyelni kellett volna a vén mosónőre. Az elején megmondtam, hogy aki kis dolgokban nem fair, az nagy dolgokban nagyon csúnya dolgokra képes.

Re: nincs cím

#489383 Grizzly Géza Előzmény: #489373

Nagyon úgy néz ki,csak azt nem értem,ki tartja,szívja fel ezt napi 20ezer db-ot... Kozmetikázáshoz sokba kerül,spekik már beijedtek,nem vágom mi van...

Re: nincs cím

#489375 hAliG Előzmény: #489371

Ezek után ne akarja megetetni velem senki, hogy ez nem egy jól irányított, szándékos lezúzás.

Február 1. óta ~250ezer db-os forgalom volt. Hány nagy kiszálló van??

Január 2. óta pedig, 623ezer db-os forgalom. Oké, ebben benne vagy Soós pakkja is.

És január 2-án 4280 Ft volt a záróár.

Re: nincs cím

#489373 sokkerdes Előzmény: #489371

Módszeres árlenyomás. Jól látom? Tudatos és jól kigondolt... Vagy mégsem? Mire megy ki a játék?

Re: nincs cím

#489366 hAliG Előzmény: #489357

Spirálban van, akik ezt a lezúzást csinálják, nagyon ügyesen csinálják.

Re: nincs cím

#489361 Grizzly Géza Előzmény: #489357

Még 150 forint és jegyzési árnál vagyunk... Kíváncsi vagyok van e még olyan aki jegyezte és tartja...