Re: nincs cím
Arsene Lupin Előzmény: #489387Ugyanezt a bunyót végigcsináltam a Phylnél is. Még ment is a fikázás a közgyűlési napirendi pont miatt.
Ugyanezt a bunyót végigcsináltam a Phylnél is. Még ment is a fikázás a közgyűlési napirendi pont miatt.