Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #489373Nagyon úgy néz ki,csak azt nem értem,ki tartja,szívja fel ezt napi 20ezer db-ot... Kozmetikázáshoz sokba kerül,spekik már beijedtek,nem vágom mi van...
Nagyon úgy néz ki,csak azt nem értem,ki tartja,szívja fel ezt napi 20ezer db-ot... Kozmetikázáshoz sokba kerül,spekik már beijedtek,nem vágom mi van...