Re: nincs cím
Bendeguz Előzmény: #489384Illuzio nem válaszolt a kérdésemre, de ugyanúgy érvényes Önre is. Miért képzeli bárki is, hogy névtelenül, arctalanul, minden előzmény nélkül ideállít egy topicba és benyög egy harmad célárat, meg nemzethalált és várja, hogy CSAK NEKI elhiggyük, mert ő CSAK JÓT akar?