Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#456443 Tucsok12 Előzmény: #456435

Van valakinek ötlete a további forgatókönyvre (3-12 hó).Nekem elég sok maradt.Várjak,vagy dobjam?

Lassan kezd elviselhetet…

#456411 MrTibi16

Lassan kezd elviselhetetlenül vonzó lenni:D 600 alatt már az önbizalmam is megjönne!

TBSZ- számlán lenne, így tudomásom szerint nem menne semmi a nyereségemből, az államhoz!?

Re: nincs cím

#456144 filter Előzmény: #456135

Jól van na, csak a nyereség 30 %-a vándorol vissza, viszont a veszteséget nem lehet szembe állítani más papíroknál elért nyereséggel.

Re: nincs cím

#455674 MrTibi16 Előzmény: #455668

Csak ezért kérdeztem!

RAB1112 arrow 690.0 -40.0 -5.48

RAB1203 arrow 736.0 -5.0 -0.67

Igen nagy idő, de nem tudom elképzelni, hogy az itt megvett papírokért nem kapnám meg a 815 HUF -ot:D

De "beszari" vagyok venni:D

Re: nincs cím

#455359 Amatoregy Előzmény: #454907

most látom van vagy 20 db rába részvényem a fiók alján. Valahogy itt marad, vagy nem láttam, hogy mikor teljesült....

Akkor tartogassam?

Re: nincs cím

#454907 filter Előzmény: #454896

Én nem gondoltam, hogy ilyen sokat megszereznek.

Olyan 55 % körülire saccoltam.

Sok szépet lehetett olvasni, fejlődni fog a cég, legalább is remélem.

Nincs még ez a vétel teljesen lefutva.:)

"A felajánlások alapján …

#454896 MrTibi16

"A felajánlások alapján 73,84 százalékos tulajdonossá válhat az állam, amely a sajátrészvényeket kiszűrve 76,97 százalékos befolyást, azaz minősített többséget biztosít. A 8,1 milliárd forintos ellenérték teljes mértékben fedezhető a júliusban elkülönített 13,4 milliárd forintból."

Szép lenne ha tőzsdén hagynák a maradékot és a fel nem használt elkülönített pénzből korszerűsítenék egy kicsit a céget, értelmesebb lenne mint elkezdeni megvenni a többi papírt.... Még valami jó is kisülhetne ebből a cégből!

Re: nincs cím

#454606 MrTibi16 Előzmény: #454603

Szivárognak... Egy bizonyos rétegnek nyílt titok, hogy mennyit szerzett az állam!sajnos!

Ha kiszorítás lesz abban…

#454597 MrTibi16

Ha kiszorítás lesz abban az esetben még érdemes részvényt venni ezen az árszinten!:D