vegyem vagy várjak? Nálam ez a kérdés.
vegyem vagy várjak? Nálam ez a kérdés.
Van valakinek ötlete a további forgatókönyvre (3-12 hó).Nekem elég sok maradt.Várjak,vagy dobjam?
:))) akkor megy nyerőd az államnak, ha tőzsdén kívül adod el szvsz.
Lassan kezd elviselhetetlenül vonzó lenni:D 600 alatt már az önbizalmam is megjönne!
TBSZ- számlán lenne, így tudomásom szerint nem menne semmi a nyereségemből, az államhoz!?
Jól van na, csak a nyereség 30 %-a vándorol vissza, viszont a veszteséget nem lehet szembe állítani más papíroknál elért nyereséggel.
csak ha 0 forint volt beker ár, akkor fizetsz annyit.
A 815 Ft-ból levonnak 16% személyi jövedelemadót és 14% egészségügyi hozzájárulást.
Az állam által emlegetett 30% diszkont vissza is vándorol!
http://bet.hu/newkibdata/108863409/MNV_Veteli_Ajanlat_Final.pdf
a lényeg a végén van :)))
Csak ezért kérdeztem!
RAB1112 arrow 690.0 -40.0 -5.48
RAB1203 arrow 736.0 -5.0 -0.67
Igen nagy idő, de nem tudom elképzelni, hogy az itt megvett papírokért nem kapnám meg a 815 HUF -ot:D
De "beszari" vagyok venni:D
nem, csak 3hónap nagy idő :)
alakul az árfolyam
most látom van vagy 20 db rába részvényem a fiók alján. Valahogy itt marad, vagy nem láttam, hogy mikor teljesült....
Akkor tartogassam?
Én nem gondoltam, hogy ilyen sokat megszereznek.
Olyan 55 % körülire saccoltam.
Sok szépet lehetett olvasni, fejlődni fog a cég, legalább is remélem.
Nincs még ez a vétel teljesen lefutva.:)
"A felajánlások alapján 73,84 százalékos tulajdonossá válhat az állam, amely a sajátrészvényeket kiszűrve 76,97 százalékos befolyást, azaz minősített többséget biztosít. A 8,1 milliárd forintos ellenérték teljes mértékben fedezhető a júliusban elkülönített 13,4 milliárd forintból."
Szép lenne ha tőzsdén hagynák a maradékot és a fel nem használt elkülönített pénzből korszerűsítenék egy kicsit a céget, értelmesebb lenne mint elkezdeni megvenni a többi papírt.... Még valami jó is kisülhetne ebből a cégből!
teljesen üres a könyv, mókásak...
Szivárognak... Egy bizonyos rétegnek nyílt titok, hogy mennyit szerzett az állam!sajnos!