Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#443721 Zotya32 Előzmény: #443208

Boldog Névnapot, így utólag :)

Visszavettem, de csak 680 db-ra jutott pénz, 208 ft-on :)

Re: nincs cím

#443306 Zotya32 Előzmény: #443208

Médiásból kiráztak.... nem mertem visszavenni inkább otp-ztem picit, aztán mire onnan kiszabadultam, addigra 10k volt előttem... Persze Feco itt is megelőzött.. kb 1-2k hiányzott, hogy kapjak...

hétfőn meglátjuk hogyan tovább, egyelőre beírtam 600 db-ot 230-ra, aztán attól függ mennyi vevő lesz nyitásig felső limiten... gyanús, hogy megint menni fog fel, a végtelenbe :))

Re: nincs cím

#443208 Sly-- Előzmény: #443197

Nem tudom, talán attól is függ, Steier mit akar lépni. Nincs abban érdemleges mozgás most.

Re: nincs cím

#443197 Zotya32 Előzmény: #443195

kevés pénzel vagyok benne, így bátrabb az ember :))

a gázcseretelep is egyre "jobb"... vajon 50-et ott lezúzzák??

Re: nincs cím

#443195 Sly-- Előzmény: #443192

Ügyi tréd volt megint Zotya, gratula!

Én még addig se merem tartani, mint Te.

Re: nincs cím

#443192 Zotya32 Előzmény: #443191

én dobtam 200-on...

tyúkos 25 ft-on hamarosan, vagy még ebből ma 180 környékén...

35k-t kiöntik....

Re: nincs cím

#443191 hAliG Előzmény: #443050

Hááát, ezt most leöntötték, vajon kirázás volt, vagy tömés..

Szerintem kirázás, de majd kiderül.

az emberek mint berbécse…

#443054 Ibiza

az emberek mint berbécsek.. olcsóért nem kell de ahogy megy fel azonnal..

Re: nincs cím

#443050 hAliG Előzmény: #443031

Minden zseton E-Starban van.. :)

Szerintem is, olyan 230 környéke meglehet.

Ha azon átmegy.. akkor fene tudja :)

Re: nincs cím

#443041 Zotya32 Előzmény: #443039

ez így van... 87e forintról kapaszkodok felfelé... :))

és még azt mondják kis pénzzel nem éri meg tőzsdézni... :))

Re: nincs cím

#443034 Zotya32 Előzmény: #443013

Mit jósolnak a vonalak? még ma vége lesz, vagy esetleg a múltheti nagyobb rally-t megpróbálhatja újra a részvény?

Re: nincs cím

#443033 rbbj11 Előzmény: #443029

én csak most, 197-en vettem. Sztem 230 sima ügy innen, a forgalom is támogatja

Re: nincs cím

#443029 Zotya32 Előzmény: #443020

én vettem tegnap, de most a randomos számlán, ahol csak 125e ft szabad pénzem volt, így 700 darabbal vagyok benne 172-ről, illetve volt egy 160-171-es kör benne tegnap.

Jó lenne egy pár limites nap megint, kb 300-ig, hogy gyarapodjon a játszópénzem :))

Re: nincs cím

#443020 kerikoma Előzmény: #442986

Szépen megjósoltad ezt a forgatókönyvet, kár hogy nem vettél bele. Megint elképzelhető egy pár napos limittel zárás?