Boldog Névnapot, így utólag :)
Visszavettem, de csak 680 db-ra jutott pénz, 208 ft-on :)
Boldog Névnapot, így utólag :)
Visszavettem, de csak 680 db-ra jutott pénz, 208 ft-on :)
Médiásból kiráztak.... nem mertem visszavenni inkább otp-ztem picit, aztán mire onnan kiszabadultam, addigra 10k volt előttem... Persze Feco itt is megelőzött.. kb 1-2k hiányzott, hogy kapjak...
hétfőn meglátjuk hogyan tovább, egyelőre beírtam 600 db-ot 230-ra, aztán attól függ mennyi vevő lesz nyitásig felső limiten... gyanús, hogy megint menni fog fel, a végtelenbe :))
Nem tudom, talán attól is függ, Steier mit akar lépni. Nincs abban érdemleges mozgás most.
kevés pénzel vagyok benne, így bátrabb az ember :))
a gázcseretelep is egyre "jobb"... vajon 50-et ott lezúzzák??
Ügyi tréd volt megint Zotya, gratula!
Én még addig se merem tartani, mint Te.
én dobtam 200-on...
tyúkos 25 ft-on hamarosan, vagy még ebből ma 180 környékén...
35k-t kiöntik....
Hááát, ezt most leöntötték, vajon kirázás volt, vagy tömés..
Szerintem kirázás, de majd kiderül.
az emberek mint berbécsek.. olcsóért nem kell de ahogy megy fel azonnal..
Elképzelhető ez is.. bár most már óvatosabbak a büfik.
Minden zseton E-Starban van.. :)
Szerintem is, olyan 230 környéke meglehet.
Ha azon átmegy.. akkor fene tudja :)
ez így van... 87e forintról kapaszkodok felfelé... :))
és még azt mondják kis pénzzel nem éri meg tőzsdézni... :))
Mit jósolnak a vonalak? még ma vége lesz, vagy esetleg a múltheti nagyobb rally-t megpróbálhatja újra a részvény?
én csak most, 197-en vettem. Sztem 230 sima ügy innen, a forgalom is támogatja
én vettem tegnap, de most a randomos számlán, ahol csak 125e ft szabad pénzem volt, így 700 darabbal vagyok benne 172-ről, illetve volt egy 160-171-es kör benne tegnap.
Jó lenne egy pár limites nap megint, kb 300-ig, hogy gyarapodjon a játszópénzem :))