Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #442986

Szépen megjósoltad ezt a forgatókönyvet, kár hogy nem vettél bele. Megint elképzelhető egy pár napos limittel zárás?