Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #443195

kevés pénzel vagyok benne, így bátrabb az ember :))

a gázcseretelep is egyre "jobb"... vajon 50-et ott lezúzzák??