Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#442719 Rozsdáskilincs Előzmény: #442694

Ezen jót nevettem:D Nem értek egyet de ez igy van rendjén:-) Számomra az a jó tréder akinek a számlája gyarapszik nyer, aki veszit az a rosztréder. De mivel egymásnélkül nem létezhetnek igy örülök minden rosztrédernek. Minél rosszabb valaki annál könnyebben áramlik ki a zsebéből a LÉ! Végül is az esélyeik egyenlőek mindenki önszántából dönt mikor lép, a piac a fülébe sugja titkot:-)

Re: nincs cím

#442713 BudFox Előzmény: #442710

OTP, forint K.O.

már 2900 alatt az OTi..nemrég még 3000 -felett járt...tényleg 1800 lesz.

Re: fd

#442709 Fornit Előzmény: #442703

Igen, ez a minusz 100pontos kt... nem shortra csábító még ha maga az érték igen is.

átmegy +100ba és nem történt semmi, de ott a -200 pont a számlán.

lassan érik a shortom.. …

#442708 Ibiza

lassan érik a shortom.. de iszonyat sok maradt a témában.. 680pontos rangéból jó ha 200 meglesz..

Re: fd

#442706 kelvin Előzmény: #442703

Nem is kell forogni sztem főleg nem ekkora pakkokkal, mert ésszerűen nem tudsz kiszállni úgy sem, ahhoz a forgalom nem elég nagy.

Re: nincs cím

#442704 Ibiza Előzmény: #442694

miken nem agyaltok?.. a piacra teszitek be az ajánlatot..onnan mindenki szabad belátásából csipeget..ez nem személyes..nincsenek megcimkézve a nem létező virtuális vackok.

személyes az ha broki liqvidál napi aljon utólag papírozva elveszi saját vagy céges számlára a papírodat és eladja magasabban..

Re: fd

#442703 Hathor Előzmény: #442701

előtte írtam, hogy adni kéne 385ön írtam, akkor jöttem vissza a kajából, nem is tudtam, hogy 480on is volt. Megláttam 385 mondom adni kéne. FXpron demon ki volt nyitva 20short dupla tető tetejéről, levágták, azt lezártam mindet pluszban. Aztán jövök ide, erre -100as Kt, ,eg 200-200konti volt vételen, elment megint a kedvem tőle ezek láttán. Azért csak jó lett volna.

Mindegy.. nem érzem ezt a csapkodást, nem is tudok ilyen gyorsan forogni benne.

Re: nincs cím

#442694 Hathor Előzmény: #442683

Formai dologról beszélsz.

Tök mindegy, hogy valaki úgy nyer a pzival, hogy más veszít, attól nem lesz az ember sem jobb trader, sem rosszabb.

Re: fd

#442690 Ibiza Előzmény: #442679

a fene a 480at tudtam felfele..csak nem tettem be.. mert 200-250nek gondoltam a mai maximumot..azért adtam el a 16k-s vételem..sr.DT shortnak szánva.

Re: nincs cím

#442689 BudFox Előzmény: #442671

Euró 314,4 aztamindenit...itt megint valaki előre tud valamit...amit mi még nem...

ma elvileg kicsit erősödnie kellett volna....nem elsz itt emelkedés azthiszem....jön a leminősítés..vagy nagyobb Olasz kupleráj.

Re: fd

#442687 Hathor Előzmény: #442684

Megnézem majd hosszabban.

euro 314forintnál.

a zászló lobogójában formlódó kettős topok lekonyultak a futikban, de mégh nyakvonal előtt vannak

Re: fd

#442684 BudFox Előzmény: #442678

hmm...akkor szerinted mi fog kisülni ebből ? vagy más a számozás mint amit gondoltam ?