Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #442683

Formai dologról beszélsz.

Tök mindegy, hogy valaki úgy nyer a pzival, hogy más veszít, attól nem lesz az ember sem jobb trader, sem rosszabb.