Re: nincs cím 2011. november 10. 16:02 Hathor Előzmény: #442683 Formai dologról beszélsz. Tök mindegy, hogy valaki úgy nyer a pzival, hogy más veszít, attól nem lesz az ember sem jobb trader, sem rosszabb.