Re: fd
Hathor Előzmény: #442701előtte írtam, hogy adni kéne 385ön írtam, akkor jöttem vissza a kajából, nem is tudtam, hogy 480on is volt. Megláttam 385 mondom adni kéne. FXpron demon ki volt nyitva 20short dupla tető tetejéről, levágták, azt lezártam mindet pluszban. Aztán jövök ide, erre -100as Kt, ,eg 200-200konti volt vételen, elment megint a kedvem tőle ezek láttán. Azért csak jó lett volna.
Mindegy.. nem érzem ezt a csapkodást, nem is tudok ilyen gyorsan forogni benne.