Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #442661Segiteni akartam:-) Kelvin nem bámulatos hogy sokan ugy kereskednek hogy nem is tudják mit csinálnak tulajdonképpen. Pedig itt ez kőkemény pénzre megy. Médiával, politikusokkal, pénzemberekkel támogatva. A nyereség utáni sóvárgás mindent felül ir. Pedig ha meg nézzük mikor az ember elmegy pecázni életében először akkor ajánlatos összegyüjteni a halak életéről amit tudni érdemes. Olyan öreg horgásszal sem találkoztam aki öszintén beavatott volna. Bolond is lenne elárulni hogy itt bizony nagy halak vannak és hogy hogyan fogja őket:-) Mire legközelebb menne a kedvenc helyére csak azt látná se hal se hely ahová mehetne. Örök mondás: amit sok ember tud az semmit nem ér!