röhej a reggeli longomat nem mertem tovább vinni dobtam!
Felhúzzák , majd kuka .
Kiváncsi vagyok a végére !
Én azt feltételezem, hogy megindul le, így is próbálok pozícióba lépni.
Üdv!
Hihetetlen ez a papír mióta amcsik kinyitottak egyfolytába emelkedik teljesen fordítottan viselkedik lehet erre kéne játszani??
ja csak azt nem értem tegnap mi a f...-ra vették ma meg miért nem megy egyszerüen hihetetlen ha nem ülsz itt akkor cumi nem lehet egy normális pozit normális stoppal felvenni vagy csak én ba... el
Csak töttyög :)
ja és még forgalom sincs benne bezzeg tegnap ..............
2 napja szopat és csak a pénzemet égetem tegnap shortoltam ma long ez alapján ki fog ütni a stop 16900-nál és meg se áll 16600-ig!!!!!!!
Ma mi lesz az alja TIP-MIX ?
17000-en lezártam a 15... pakjaimat és átszálltam OTP-be...