Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#431921 Chaby Előzmény: #431912

már vártam a hsz-t :))

Az elmúlt 1 hétben ritkábban voltam. Elfoglaltságom is volt, + múlt hétfőn sikerült hozzájutnom 14710-en és 14785-ön 1-1 pakkhoz. A pénteki napot csak azért élték túl, mert nem voltam gépnél, úgyhogy szerencsém is volt. Tegnap is bent álltam záróba, de ha jól emlékszem 20 ponttal fentebb. Újabb mák! :)

Ma reggel dobtam 740-en. Oka: 770 környéke nálam fontos szint Augusztus elejétől Szeptember elejéig ekörül a szint körül mozgott. Ráadásul réssel fel nyitott.

Ma tettem a dolgom, bár …

#431912 Fornit

Ma tettem a dolgom, bár nehéz szülés volt :-))

210pont :)

Re: nincs cím

#430598 __v__ Előzmény: #430519

Bocs, kimaradt a köszönöm az infóért, nem voltam benne biztos, hogy melyik rések számítanak.

De abban egyetérthetünk, hogy a legfontosabbat néha bugyi takarja. : )

Re: nincs cím

#430593 __v__ Előzmény: #430519

Háát, ha nálad nincs meg a rés, akkor nem ugyanaz a grafikonunk, mert nálam is 16000 volt a tegnapi plafon, a mai minimum pedig 16010.

Re: nincs cím

#430489 __v__ Előzmény: #430484

Ott van igen.

Meg én látok egyet 14610-14630 között még 4.-én (5, 15, 30 percesen látszik), csak nem tudom, hogy ez így mennyire számít? Valaki tudna ebben segíteni?

16000-16010-nél van rés?…

#430484 Fornit

16000-16010-nél van rés? Úgy emlékszem 16k volt a tegnapi max.

Re: nincs cím

#429972 Fornit Előzmény: #429967

Nem esik jól 14.500 felett látni az árfolyamát, de 15.800-nál még úgy sem. OTP-felfügg napján dobtam be, stoppolni értelmesen esélyem sem volt, mert csak ezt tudták gyilkolni.

Re: nincs cím

#429967 __v__ Előzmény: #429810

15730-on short. Aztán majdnem stoppolódtam. Remélem nem kapkodtam el. Grrr