Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

röhej a reggeli longoma…

#438021 joco9

röhej a reggeli longomat nem mertem tovább vinni dobtam!

Hát itt is be kellett zá…

#436556 Fornit

Hát itt is be kellett zárni a bazárt 65 pont minuszban...

Re: nincs cím

#434428 __v__ Előzmény: #434425

Én azt feltételezem, hogy megindul le, így is próbálok pozícióba lépni.

Üdv! Hihetetlen ez a pa…

#434080 joco9

Üdv!

Hihetetlen ez a papír mióta amcsik kinyitottak egyfolytába emelkedik teljesen fordítottan viselkedik lehet erre kéne játszani??

Re: ......................

#433578 joco9 Előzmény: #433460

ja csak azt nem értem tegnap mi a f...-ra vették ma meg miért nem megy egyszerüen hihetetlen ha nem ülsz itt akkor cumi nem lehet egy normális pozit normális stoppal felvenni vagy csak én ba... el

Re: ......................

#433358 joco9 Előzmény: #433349

2 napja szopat és csak a pénzemet égetem tegnap shortoltam ma long ez alapján ki fog ütni a stop 16900-nál és meg se áll 16600-ig!!!!!!!

Re: nincs cím

#432436 Joker Előzmény: #431921

A 14... pakjaimat sajnos túl korán zártam le, de a 15.... MOL pakjaimat 17300 alatt nem adom el. Ma átviheti 17... pontot. De rövidtávon nem hiszem, hogy a 17500-as szintet át tudná törni.