Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#428121 matgab Előzmény: #428070

A magyar válogatott barátságos meccset játszik a Wembleyben. Az angolok

kellőképpen "komolyan" veszik a találkozót.

Úgy döntenek, hogy sörözni mennek, elég, ha csak Rooney játszik egyedül, a

magyarokat egymagában is megveri.

Ahogy iszogatnak a kocsmában, jön is a hír, hogy Rooney a 4. percben gólt

rúgott, 1:0.

Elégedetten emelgetik a korsókat, de újabb hír valahogy nem jön.

A 85. percben érkezik a hideg zuhany: a magyarok egyenlítettek. Az angol

játékosok azonnal a buszba ugranak, és irány a stadion.

Ott kapják a hírt, hogy a hosszabbítás második percében a magyarok újabb

gólt rúgtak és megnyerték a meccset.

Rohannak az öltözőbe, Rooney ül az egyik padon és nagyon lógatja a fejét.

Rögtön nekirontanak:

- Wayne, mi történt? Hogy veszíthettünk?!?

- Ne haragudjatok, fiúk, nem sokat tehettem, a 13. percben kiállítottak...

Re: Csavar!

#427866 Sigorszky Előzmény: #427847

A csúnya nő kifogja az aranyhalat. A hal közli, hogy hajlandó három

kívánságát teljesíteni, ha visszadobja. Úgy is lett.

- Először is szeretnék egy luxuslakást!

Megkapja.

- Továbbá szeretném, ha 10.000.000. euró lenne

a bankszámlámon!

Ezt is megkapja.

- Tudod halacska, mivel csúnya vagyok és soha nem volt sikerem a

férfiaknál, utoljára azt szeretném, ha soha egyetlen férfi sem tudna

nekem ellenállni!

Így lett a csúnya nőből csapolt sör.

Re: Csavar!

#427847 Sigorszky Előzmény: #427670

A válóperes tárgyaláson a bírónő megkérdi a férjet:

- És miért akar elválni?

- Mert a feleségem egy k.rva.

- Ha jól értettem, durva?

- Nem, hanem k.rva, "k"-val, mint "kegyed"!

Re: Csavar!

#427670 matgab Előzmény: #427597

Férfi: - Hmmm, Édesem, mi lenne, ha ma este pozitúrát váltanánk? Nő: - Jó. Akkor te állj a mosogató mellé, én meg majd a kanapéra ülök és fingok.

‎-Doktor úr, egyre jobban romlik a látásom! -Abba kéne hagynia a mértéktelen maszturbálást... -Miért, meg is vakulhatok???!!! -Azt nem hiszem, de a többi beteget eléggé zavarja! :D

KÖZGAZDASÁGI TANÁCSOK

#427506 Balázs István

1. lecke

Egy fickó zuhanyozni megy, melegváltásban a feleségével, aki épp kilép a

zuhany alól. Ekkor megszólal a bejárati ajtó csengője. Gyorsan

megbeszélik, hogy a feleség nyisson ajtót. A nő magára teker egy

fürdőlepedőt és lemegy ajtót nyitni. Szembetalálja magát Bobbal, a

szomszéd lakás tulajdonosával, aki, még mielőtt a nő megszólalna, azt

mondja:

- Most helyben kapsz 800 dollárt, ha leengeded a. fürdőlepedőt.

A feleség kicsit csodálkozik, de rövid habozás után leereszti a

fürdőlepedőt és ott áll meztelenül Bob előtt, aki, miután jól

meggusztálta, átad neki 8 db. százdollárost. A nő visszamegy a lakásba,

örüllve a kis vagyonnak, amit kevesebb, mint 2 perc alatt szerzett, és

bemegy a fürdőszobába, lerakni a lepedőt. A férj megkérdezi:

- Ki volt az?

- Bob, a folyosószomszédunk.

- És megadta a 800 dollárt, amit tegnap kölcsönkért tőlem?

Tanulság: ha időben megosztja partnereivel a hitel-, és kockázatvállalási

tényezőkre vonatkozó információkat, elkerülheti a cég imidzsének romlását.

2. lecke

Papbácsi kocsival megy a templomába, mikor meglát egy gyalogoló apácát.

Megáll, és felajánlja, hogy elviszi a kolostorba. Az apáca beül, keresztbe

rakja a lábát és kivillantja a combját. A pap nem állja meg, hogy ne

fixírozza, néhány pillanatra el is veszti az uralmat a kocsi fölött.

Miután visszatereli a kocsit a saját sávjába, hirtelen megfogja az apáca

combját, aki a szemébe néz és azt kérdezi:

- Atyám, emlékszik a 129. zsoltárra?

A pap szégyenkezve elnézést kér az apácától. Kis idő múlva, engedve a

kísértésnek, kihasználja a sebességváltás adta lehetőséget és újrakezdi,

mire az apáca:

- Atyám, emlékezzen a 129. zsoltárra!

Újabb füligpirulás, újabb elnézéskérés, Újabb dadogás:

- Bocsánatát kérem, nővér, legyőzött a test gyarlósága.

Odaérnek a kolostorhoz, az apáca egy szó nélkül kiszáll és egy utolsó,

jelentőségteljes pillantást vet a papra. A pap gyorsan előveszi a Bibliát,

megkeresi a 129. zsoltárt és ezt olvassa:

"Ne állj meg utadon, törekedj minél feljebb jutni, és tied lesz a

mennyeknek országa."

Tanulság: Munkája során mindig szerezzen be minden elérhető információt,

mert különben soha vissza nem térő lehetőségeket szalaszthat el.

3. lecke:

A cég egyik ügynöke, egyik hivatalnoka és a személyzeti igazgató együtt

veszik ki az ebédszünetet. Útban a vendéglő felé egy ütött-kopott

rézlámpást találnak a szemeteskuka mellett. Megdörzsölik, kijön a szellem,

aki látja, hogy hárman vannak:

- Csak három kívánságot teljesí¬tek, tehát mindegyikükre csak egy jut.

A hivatalnok félrelöki a másik kettőt és gyorsan elmondja:

- Én a Bahamákon akarok lenni egy fehér homokparton, egy soha véget nem

érő szabadságon, mentesen minden gondtól, ami elronthatná az élvezetet!

Alig hogy elnondja, már el is tűnik.

Az ügynök is előretolakodik:

- Én egy finom koktélt akarok szürcsölni Tahiti egyik strandján, oldalamon

álmaim asszonyával!

Ő is hipp-hopp, eltűnik.

- Most te következel, mondja a szellem a személyzeti igazgatónak. Te mit

kívánsz?

- Azt, hogy ezek ketten az ebédszünet végén ott legyenek az irodájukban.

Tanulság: Ha jót akar, csak azután nyissa ki a száját, hogy a főnök a

sajátját már becsukta.

Szex és fogorvos Egy f…

#427495 Sumér harcos

Szex és fogorvos

Egy férfi és egy nő megismerkednek egy éjszakai bárban. Pár közösen elfogyasztott ital után felmennek a nő lakására. További italok után elkezdenek vetkőzni. A férfi leveszi az ingét, majd megmossa a kezét. Majd a nadrágját, és újra megmossa a kezét.

A nő ezt látván megszólal:

- Te biztosan fogorvos vagy!

A férfi csodálkozva válaszol:

- Igen, tényleg fogorvos vagyok, de hogy találtad ki?

A nő:

- Egyszerű, gyakran mostad meg a kezeidet.

Ezek után megtörténik ami ilyenkor meg szokott történni. Az aktus végén a nő megszólal:

- Te biztosan egy nagyon jó fogorvos vagy!

Erre a férfi:

- Igen, tényleg nagyon jó fogorvos vagyok, a legjobb az országban. De hogy jöttél rá?

A nő:

- Könnyű volt rájönnöm - nem éreztem semmit!

Szöszi a tapasztalt fogorvosnál

[fogorvos] - Nyissa ki a száját! ..de ne térdeljen le!

Nőgyógyászat/fogászat

Egy nő bemegy a fogorvoshoz, beül a székbe, leveszi a bugyiját és széttárja a lábát.

- De hölgyem, biztosan eltévedt! Ez fogászat - hebegi a megdöbbent fogorvos, - a nőgyógyászat második emeleten van!

- Semmi tévedés! - mondja a nő. - A múlt héten maga csinálta a férjem protézisét, hát most vegye is ki!

Hallott már ilyet?

Bettike ül a fogorvosi székben. A doki nyugtatgatja:

- Ne izguljon, kihúzom, mielőtt bármit is érezne.

- Igen, ezt mesélték a barátnőim is!

Csak óvatosan

Egy nő elmegy a fogorvoshoz. Amikor beül a székbe, megmarkolja a doki férfiasságát.

- De hölgyem, ön a nemi szervemet fogja!

- Így van, és most mindketten nagyon óvatosak leszünk, hogy ne okozzunk fájdalmat a másiknak!

Érthető

- Valahányszor mosolyogni látom, kedves hölgyem, mindig arra gondolok, hogy fel kellene csábítanom hozzám.

- Maga ekkora nőcsábász?

- Nem, csak fogorvos vagyok.

Szép mosoly

A fogorvos kényszeredett arccal közli betegével a döntést:

- Sajnos, hölgyem, ki kell húznom az összes fogát, annyira rosszak.

- Doktor úr, egyet azért mégis hagyjon meg elől, a szép mosolyom miatt!

Fogorvosnál

- Hé, mit csinál? Ez nem a fájós fogam!

- Nyugi, nyugi! Majd arra is sor kerül.

Tartós fogfájás

- Szörnyű, neked még mindig fáj a fogad? Na, ha az enyém lenne, én már rég kihúzattam volna!

- Tudod mit? Ha a tied lenne, én is.

Talány

- Nem értem, doktor úr, miért húzta ki három fogamat, amikor csak egy volt beteg?

- Tudja, túl sok érzéstelenítőt adtam be magának, és nem akartam, hogy kárba vesszen.

Fogas kérdés

- Doktor úr, olyan sárgák a fogaim. Mit csináljak?

- Próbált már barna nyakkendőt kötni hozzá?

Az ifjú fogorvos

Az ifjú fogorvos közli a betegével, hogy sajnos egy fogat ki kell húznia.

- És mennyibe kerül, doktor úr? - kérdezi a beteg.

- Hát nézze, mivel én csak kezdő fogorvos vagyok, elég lesz ezer forint óránként.

Nem fér el!

- Doktor úr, a fogaim nem férnek el - szól a fogorvosnak a betege.

- Nem értem, pedig tízszer ellenőriztem.

- Akkor sem fér el.

- Rendben. Tegye be a szájába, és megint megnézem őket!

- A számban nincs is gond, a poharamba nem fér!

Blend-a-med

- Mondd, a férjednek jobbak lettek a fogai, amióta Blend-a-medet használ?

- Nem, de a tojásai már kemények.

Re: Csavar!

#427419 matgab Előzmény: #427302

Két webgrafikus beszélget: - Te, milyen az új barátnőd. - Elég annyit mondanom: 90-60-90 - Ne bassz, sötétlila?!? :D

Re: nincs cím

#426635 Bendeguz Előzmény: #426427

Akarsz pénzt keresni a Facebookkal? Nincs más dolgod, mint:

1. Menj a kis nyílra a jobb felső sarokban.

2. Kattints a Kijelentkezésre.

3. TAKARODJ DOLGOZNI!!! :D

Re: nincs cím

#426427 matgab Előzmény: #426270

Az amerikai, a francia, a magyar és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján.

Hirtelen az amerikai előkap egy köteg dollárt és elkezdi ledobálni a mélybe, miközben ezt kiabálja:

- Nekünk ebből otthon rengeteg van!

Ezt látva a francia előkap néhány üveg pezsgőt, és elkezdi a mélybe önteni, miközben azt kiabálja:

- Nekünk ebből itthon rengeteg van!

Látva ezt, a cigány aggodalmas arccal fordul a magyar felé:

- Te tesókám, eszedbe ne jusson valami hülyeség...

Kérdés: Mi a globalizáció?

Válasz: Diana hercegnő halála.

Kérdés: Mire alapozza a feltevését?

Válasz: Egy angol hercegnő egyiptomi barátjával

karambolozott egy francia alagútban, egy német autóval utazva

(melyben holland motor ketyegett), amit belga sofőr vezetett, aki skót whisky-t piált, és akiket japán motoron egy olasz paparazzo követett,majd amerikai doktor akarta megmenteni brazil gyógyszerekkel.És mindezt elküldték Neked, egy magyarnak, aki kínai ruhákba öltözve tajvani monitort bámulsz, és azon aggódsz,

hogy az osztrák bank által adott svájci frank alapú hiteled mikor

bukik meg a görög kormány miatt.

Re: nincs cím

#426270 Bendeguz Előzmény: #426252

Na basszus, elolvastam Ez ott Erika? című topic indítóját, írtam is egy nagyon ****a választ, de amire elküldtem volna, már törlődött az egész :D