Re: Csavar! 2011. szeptember 29. 14:37 Sigorszky Előzmény: #427670 A válóperes tárgyaláson a bírónő megkérdi a férjet: - És miért akar elválni? - Mert a feleségem egy k.rva. - Ha jól értettem, durva? - Nem, hanem k.rva, "k"-val, mint "kegyed"!