Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Csavar!

Sigorszky Előzmény: #427670

A válóperes tárgyaláson a bírónő megkérdi a férjet:

- És miért akar elválni?

- Mert a feleségem egy k.rva.

- Ha jól értettem, durva?

- Nem, hanem k.rva, "k"-val, mint "kegyed"!