Re: nincs cím 2011. szeptember 25. 20:46 Bendeguz Előzmény: #426252 Na basszus, elolvastam Ez ott Erika? című topic indítóját, írtam is egy nagyon ****a választ, de amire elküldtem volna, már törlődött az egész :D